Вулиця Пирогова в Мукачеві стала односторонньою

Відтепер вулиця Пирогова у Мукачеві одностороння. Заїзд на територію райлікарні здійснюється із вулиці Духновича, а виїзд – на вулицю Миру. У міськраді кажуть, що головною метою нововведення є забезпечення безперешкодного проїзду спецтранспорту та карет швидкої допомоги.

У Мукачеві на вулиці Миколи Пирогова, де розташована центральна районна лікарня, відтепер дозволений односторонній рух для проїзду автомобілів. Заїзд на територію райлікарні здійснюється із вулиці Духновича, а виїзд – на вулицю Миру. Таке рішення схвалив виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

Як зазначили в Мукачівській міській раді, рішення прийняли з метою забезпечення безперешкодного руху спеціалізованих транспортних засобів, карет швидкої допомоги, безпечного руху інших транспортних засобів та пересування пішоходів по вул. Миколи Пирогова.

За словами водіїв, проїзд вулицею допомагає значно скоротити шлях, тож їм таке нововведення й справді на руку, та чи допоможе односторонній рух швидкій, якщо утвориться затор?

Як зазначають муніципали, максимальна швидкість на цій ділянці не має перевищувати 10 км\год. Варто додати, така схема дорожнього руху встановлена терміном на три місяці в якості експерименту.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + four =