На Закарпатті тиждень працювали поліцейські зі Сходу України

Впродовж тижня на Закарпатті з робочим візитом перебувала делегація поліцейських з Донецької та Луганської областей. Закарпатські правоохоронці активно ділилися досвідом зі своїми колегами зі Сходу, зокрема і про впроваджені новації: шкільний патруль, кава з очільником відомства та інше.

Спілкування з громадськістю, кава з начальником патрульної поліції Закарпаття та шкільний патруль. Закарпатські полісмени розповідали та показували колегам з Донецької та Луганської областей свій досвід роботи. Розповідали і про співпрацю з поліцейськими Словаччини, Угорщини, Чехії.

Це вже третій візит представників патрульної поліції зі Сходу. Тож деякі проекти вже реалізували і в себе. Особливо актуальним, за словами Тетяни Красько, інформування населення про роботу відомства.

Соціологічне опитування тамтешнього населення показало, наскільки важливо розповідати громадськості про діяльність правоохоронців. Загалом проект покликаний обмінюватися не так досвідом, як саме реалізацією інноваційних програм. Четвертий візит у Закарпаття запланований на травень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 10 =