Обмежувачі руху з’являться ще на кількох вулицях Ужгорода

В Ужгороді протягом двох останніх місяців міська влада активно зайнялась встановленням так званих обмежувачів руху. Виконані у вигляді півкуль, вони повинні забезпечити безперешкодний прохід пішоходів тротуарами, які часто заблоковані автомобілями, а також унеможливити заїзд транспортних засобів на пішохідні зони.

Зараз Ужгород переповнений автомобілями. Велика кількість транспортних засобів нерідко приносить незручності, особливо для пішоходів. Проблема відсутності достатньої кількості парковок часто змушує водіїв паркуватися на узбіччі дороги, виїжджаючи на тротуар. Через це міська влада вирішила розпочати встановлення спеціальних обмежувачів руху.

Здебільшого обмежувачі встановлені у центральній частині міста. Цей район у робочі дні зазвичай переповнений автомобілями. Обмежувачі не тільки не дозволяють заїхати на тротуар, але й блокують пішохідну зону, до прикладу, на набережній Незалежності, де завжди прогулюється велика кількість дорослих і дітей.

Обмежувачі мають форму півкуль і щільно розташовані, не даючи ніякої можливості проїхати легковому чи вантажному автомобілю. Багато ужгородців хоч їх і не помічають, однак при розмові зізнаються: з ними набагато краще, адже в пішохідній зоні не потрібно хвилюватись, що зненацька проїде автомобіль, а там, де вони розміщені на тротуарах, пересуватись стало набагато зручніше.

В майбутньому міська влада планує встановити такі обмежувачі руху також і в інших частинах міста. До уваги братимуться найбільш завантажені транспортними засобами райони. Зокрема, такими обмежувачами невдовзі обзаведуться вулиці Нового району, проспект Свободи та площа Кірпи біля залізничного вокзалу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 5 =