Обленерго нагадує про сучасний спосіб оплати електроенергії

Електронна книжка споживача працює в такому ж форматі, як і раніше, – повідомляє на прохання споживачів ПрАТ «Закарпаттяобленерго». Компанія поширила й інструкцію з користування.

Для користування послугою потрібно лише мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. За допомогою електронної книжки споживач має можливість контролювати правильність нарахування коштів за спожиту електроенергію або ж самостійно формувати рахунок на сплату за спожиту електроенергію.

Перевірити дієвість нової послуги можна на офіційній сторінці компанії. Процедура реєстрації є досить простою. Для входу в систему на головній сторінці корпоративного сайту є спеціальний банер «ЕЛЕКТРОННА АБОНЕНТСЬКА КНИЖКА».

Щоб отримати доступ до свого особового рахунку, споживач має обрати район електричних мереж, в якому обслуговується, та зазначити свій особовий рахунок (ця інформація відображена в рахунках, які щомісячно отримує споживач). Крім того, під час реєстрації потрібно зазначити адресу електронної скриньки, на яку буде відправлено особистий пароль споживача. На допомогу споживачу при вході в систему розміщено інструкцію користувача.

Після нескладної процедури реєстрації, споживачам електричної енергії стає повністю доступною інформація про здійснені ними платежі, контрольні показники приладу обліку електроенергії, динаміку споживання електроенергії тощо. Запровадження такої системи розрахунків споживачів електроенергії – це ще один крок до прозорих взаємовигідних стосунків.
Що стосується самої послуги, то це свого роду електронна абонентська книжка. Споживачі відтепер можуть самостійно формувати рахунок і оплачувати реально використані кіловати. Для цього з 1 по 7 число кожного місяця на особистій сторінці є можливість внести дані свого лічильника у рахунок станом на 1 число. Та сплатити цей рахунок або через Інтернет, або роздрукувати і сплатити в будь-якому банку чи поштовому відділенні.

У повідомленні про сплату, яке міститься у лівій частині рахунку, є можливість записати показники лічильника станом на дату оплати рахунку. Це потрібно для того, щоб у подальшому була можливість точніше вираховувати середні показники споживання електроенергії.
Розшифровку нарахувань, застосування тарифів у залежності від обсягів споживання, пільги, субсидії можна побачити на своїй Інтернет-сторінці. Також із цими питаннями можна звертатися до абонентських відділів відповідного району електричних мереж, до Інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за номером телефону (0312) 61-98-82 або ж за номером кол-центру 0-800-50-16-20.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =