Обираємо шкільні стільці: ТОП-5 найкращих варіантів від AMF

Наявність якісних та безпечних стільців для учнів – запорука повного комфорту та зручності під час навчального процесу. А тому правильний вибір шкільних стільців потребує відповідального та зваженого підходу, позаяк від цього у підсумку залежатиме перш за все здоров’я школярів, їх самопочуття, а відтак і успішність.

Оскільки зараз існує безліч моделей учнівських стільців, що певною мірою може ускладнити їх вибір. Тому ми пропонуємо Вашій увазі п’ятірку найкращих шкільних стільців https://amf.com.ua/stulja/shkolnye/ – від компанії-виробника AMF, що, маємо надію, дещо спростить пошук і купівлю оптимального варіанту.

Стілець Шкільний регульований

Дана модель шкільного стільця від AMF виконаний відповідно до сучасних вітчизняних вимог та норм. Виріб ергономічний, практичний, має міцний металевий каркас. Спинка та сидіння виготовлені з високоякісної фанери у кольорі «береза», забезпечують повний комфорт під час тривалого сидіння. Крім того, варто виокремити наступні «плюси» даного учнівського стільця:

  • Є можливість регулювати висоту, відтак може використовуватися для початкової та середньої школи;
  • Завдяки унікальній та грамотно продуманій конструкції добре підтримує спину, знижує навантаження на хребет, сприяє зміцненню спинних м’язів;
  • Сидіння та спинка мають закруглені кути, що унеможливлює виникнення дискомфорту та інших незручностей;
  • Ніжки оснащені спеціальними вставками, що попереджує пошкодження підлогового покриття.

Стілець Мастер хром А-20

Виріб отримав надійний металевий каркас, м’яке сидіння та спинку, що оббиті високоякісною та зносостійкою тканиною. Стілець максимально зручний та комфортний, простий у догляді, добре підтримує спину, здатен витримувати значні навантаження.

Завдяки практичній конструкції дана модель може використовуватись як у шкільних приміщеннях, так і в кабінетах, конференц-залах, їдальнях тощо.

Стілець Учнівський №6

Ергономічний та стриманий дизайн, надміцна конструкція та зручність – саме так можна охарактеризувати даний шкільний стілець. Конструкція моделі складається із зносостійкої металевої основи, спинки та сидіння, що виготовлені з фанери високої якості.

Виріб є абсолютно безпечним, позитивно впливає на формування правильної осанки в учнів та виконаний таким чином, аби уникнути травматизму – для цього всі кути спинки та сидіння закруглені.

Стілець Учнівський №4 RAL 7035

Виріб характеризується широким сидінням та рівною спинкою, відтак учні почуватимуть себе максимально зручно – навіть після тривалого перебування в сидячому положенні. Це, певна річ, сприятиме якнайкращому засвоєнню навчального матеріалу, школярі не відчуватимуть передчасної втоми, що може негативно позначитись на рівні успішності.

Варто також відзначити відмінні експлуатаційні та естетичні характеристики. Модель має зносостійкий металевий каркас, а сидіння і спинка виготовлені з якісної фанери, покритої лаком.

Стілець Ізо Вуд

Даний стілець від виробника AMF стане прекрасним вибором як для шкільних, так і для будь-яких інших приміщень. Виріб має високі експлуатаційні характеристики, здатен витримувати навантаження до 120 кг – такого показника вдалося досягти завдяки використанню міцних та високоякісних матеріалів: каркас виготовлений зі зносостійкого металу, сидіння та спинка – з фанери.

Модель подарує максимум комфорту, затишку та зручності, якнайкраще налаштує на здобуття знань, а відтак сприятиме успішності навчання та більш ефективному засвоєнню дисциплін.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 8 =