В Ужгороді за червень втопилися двоє неповнолітніх

Протягом червня в Ужгороді потонули двоє неповнолітніх. Хлопець віком 17 років – на кар’єрі, а 6-річний хлопчик – вчора на території приватного басейну.

Дитина з Іршавського району відпочивала разом з тіткою. Попри те, що в басейні було багато людей, ніхто не помітив, що дитина тоне. Коли ж хлопчика витягнули з води, вже було пізно. Нині на території басейну проходять слідчі дії.

Тим часом в соцмережах історія набула широкого розголосу. Жителі висловлюють свої співчуття родині загиблого хлопчика. А ще пишуть, що на території парку немає рятувальників. Чи є в штаті рятувальники, чи ні, встановить слідство.

Варто знати, якщо людина тоне – вона не кричить. Її рот знаходиться на рівні води, а голова задерта, голова знаходиться низько у воді, рухи рук нагадують не гребки, а спроби вхопитися за що-небудь, а погляд не зосереджений на одному предметі, також майже не рухає ногами і знаходиться в вертикальному положенні в воді. Якщо ви спостерігаєте ці ознаки у плаваючого, то у вас є від 20 до 60 секунд, щоб врятувати жертву.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − one =