В Мукачеві готують до відкриття новий сучасний фітнес-центр

Незабаром у Мукачеві відкриють сучасний фітнес-центр. Кваліфіковані тренери допомагатимуть схуднути, набрати м’язову масу та загалом покращити стан здоров’я. Спортсмени заявляють: активний спосіб життя необхідний кожному, адже це найкращий засіб профілактики захворювань.

Ці молоді дівчата – професійні танцівниці. Нині тренери у новому фітнес-центрі. За плечима у спортсменок – участь та призові місця у обласних та всеукраїнських змаганнях. Ці дівчата добре знають, що і як робити, аби мати тіло своєї мрії.

Кожен із тренерів, які працюють у фітнес-центрі – дипломований спеціаліст, тож, за їхніми словами, добре знають, як обрати для клієнта необхідний вид тренувань для досягнення поставленої мети.

Спортсменки кажуть, танці — це не тільки красиво, але й корисно. Крім швидкого схуднення та підтягнення м’язів, це заняття ще й дарує масу позитивних емоцій, що дуже добре впливає на психологічний стан людини у подальшому.

Сучасний фітнес-центр, аналогів якому, за словами його працівників, немає у Мукачеві, планують відкрити уже незабаром. Тренери кажуть, двері спортивної студії відкриті для кожного, незалежно від віку, статі, та рівня фізичної підготовки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − twelve =