Новорічні змагання з греко-римської боротьби провели на Тячівщині

На Тячівщині провели підсумкові новорічні змагання з греко-римської боротьби. У традиційному новорічному турнірі взяли участь 120 юних спортсменів з чотирнадцяти населених пунктів району.

Учасники турніру з греко-римської боротьби у Тячеві змагались у чотирьох вікових групах: наймолодші борці – 2010–2011 років народження, діти віком від 9 до10 років, за ними – 11- та 12-річні, та найстарші – 13–15 річні юнаки. Загалом 120 борців.

В загальнокомандному заліку І місце виборола команда Тячева, на другому місці – команда з Тересви, а на третьому – гості з Києва.

Юрій Лупан всього три роки на татамі… За цей короткий час він вже встиг стати дворазовим чемпіоном України серед кадетів. Каже: майже щоденні спаринги, і тренування тільки підсилюють бажання перемагати.

Багато років поспіль турнір з греко-римської боротьби в Тячеві проходить за підтримки народного депутата Василя Петьовки.

Спеціальних відзнак удостоїлись кращі спортсмени, успіхами яких пишається відділення греко-римської боротьби Тячівської ДЮСШ, – тячівець Юрій Лупан, Юрій Покорба з Нижньої Апші та найменший, але перспективний учасник змагань – Петро Фера з Ганичів. Також усі учасники турніру отримали до свят солодкі подарунки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 13 =