Новий лапароскоп використовуватимуть в Ужгороді для дитячої хірургії

Новий сучасний лапароскоп уже готовий для використання у дитячій хірургії. Раніше в Ужгородській міській лікарні дітей до 12 років не оперували, а для старших застосовували доросле обладнання.

Лапароскопічну стійку німецького виробництва вартістю 3 мільйони 650 тисяч гривень вдалося придбати за сприяння народного депутата України Роберта Горвата. Презентували апаратуру керівництву лікарні та персоналу дитячої хірургії урочисто безпосередньо за участі народного обранця та Ужгородського міського голови і його заступника.

Новенька стійка для лапароскопічної відеохірургічної апаратури німецького виробництва нарешті з’явилася у відділенні дитячої хірургії Ужгородської міської лікарні. З цим сучасним обладнанням відтепер можливе малоінвазивне лікування хірургічних паталогій у дітей, починаючи з місячного віку.

Раніше дітей від 12 років оперували за допомогою лапароскопу для дорослих. А молодших не було можливості лікувати без відповідної апаратури –бракувало коштів. Вартість лапароскопічної стійки – 3 мільйони 650 тисяч гривень. Кошти надійшли за рахунок державної субвенції за сприяння народного депутата Роберта Горвата.

Лапарскоп уже підключений, медики готові використовувати його у лікувальних цілях. Нагадаємо, минулого року, за сприяння народного депутата Роберта Горвата для Ужгородської міської лікарні придбали рентгенограф, а цього року, крім лапороскопа, планують придбати необхідне обладнання для потреб не тільки міської лікарні, а й інших медзакладів Закарпаття.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 5 =