Нові акцизи для машин на єврономерах парламент може розглянути вже завтра

Однакові ставки на ввезення автомобілів як для громадян, так і для офіційних дилерів пропонує податковий комітет Верховної Ради. Про це заявила голова комітету Ніна Южаніна, повідомляє УНН.

“Ті законопроекти, які подані комітетом з питань податкової та митної політики, стосуються саме нового підходу у визначенні ставки — 50 євро за тисячу кубічних сантиметрів для авто на бензинових двигунах, і 75 євро за тисячу кубічних сантиметрів для авто на дизельних двигунах. До цієї базової ставки застосовується два коефіцієнти обсягу двигуна і віку. Це зрозуміло, логічно і саме головне — цими ставками зможуть скористуватись всі громадяни України”, – сказала Южаніна.

Вона пояснила, що винятки у митах можуть призвести до того, що громадяни, які заплатили усі податки та мита при покупці автомобілів у магазинах дилерів, “зможуть подавати позови до нашої країни”.

 

Також Южаніна розповіла, що комітет Верховної Ради з питань податкової і митної політики закликав спікера Андрія Парубія винести на голосування законопроекти про розмитнення машин на єврономерах уже 12 липня. Депутат вважає, зокрема, що парламент не має права піти на канікули “без розгляду цих законопроектів”.

Як відомо, власники автомобілів з іноземною реєстрацією сьогодні мітингують у центрі Києва та вимагають скасувати постанову Кабінету міністрів №475 і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти №8487 і №8488. Ця постанова уряду відкрила українським поліцейським доступ до митної бази “Інспектор-2006”, а законопроекти №8487 і №8488 знижують акциз на розмитнення машин.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =