«Невидимий батальйон»: історії шести жінок на війні презентували на Закарпатті

«Невидимий батальйон» – така назва документального кіноальманаху, який презентували на Закарпатті у двох містах Мукачеві та Ужгороді. Фільм – а це 6 реальних історій про жінок на передовій – мандрує світом, аби показати, що жінки на фронті поряд з чоловіками боронять кордони країни та працюють у тилу.

6 жінок, 6 реальних історій, одна війна – у Мукачівському кінотеатрі «Перемога» презентували документальний кіноальманах «Невидимий батальйон».

Усі героїні під власними іменами, ніхто з них не вважає себе акторами, адже не грали. У фільмі – жодного постановочного кадру, реальна зйомка життя жінок на передовій.

Авторка ідеї, продюсер кіноальманаху – волонтерка Марія Берлінська, спочатку ініціювала соціологічне дослідження роль жінок на війні, проте дійшла висновку, що фільм допоможе більше підняти цю тему.

Понад рік «Невидимий батальйон» мандрує містами України та Європи. Організатори показу не оминули і Закарпаття. Півтори години перегляду кіноальманаху не залишили байдужим жодного глядача. Проте враження та емоції у кожного свої.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + three =