У Невицькому біля Ужгорода більшає туристичних родзинок

Тюльпановий квітник, міст закоханих, італійський дворик: такі туристичні родзинки нещодавно з’явились в селі Невицьке. Тут велику увагу приділяють розвитку туризму і мають амбітні плани зробити населений пункт відомим на всю Україну.

Якщо тюльпановий квітник Невицького буквально за тиждень став відомим далеко за межами не лише села, а й навіть Закарпаття, то італійський дворик поки ще не має такої шаленої популярності, та все ще попереду, переконані місцеві. Облаштували таку міні-зону для відпочинку тутешніх кілька тижнів тому біля сільського будинку культури. Незабаром тут з`явиться ще кілька додаткових елементів декору, а також столики та стільці та ще більше квітів.

Розвитку туризму в селі приділяють особливу увагу. Якщо раніше населений пункт був відомий лише завдяки Невицькому замку, то вже нині – це і квітник голландських тюльпанів, і міст закоханих італійський дворик, а незабаром, обіцяють, з’явитсья ще кілька нових родзинок.

Зараз в селі активно працюють над реалізацією нових проектів, а ще будуть амбітні плани зробити населений пункт відомим на всю Україну.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + one =