У Сюрте на Ужгородщині буревій позривав дахи і вибив шибки

Зірвані дахи, вибиті шибки – такі наслідки залишив по собі буревій на Ужгородщині. В селі Сюрте без світла залишилось кілька вулиць через обірвані електричні дроти. Дерева вітер виривав з корінням, руйнував паркани, а на окремих будинках навіть частково обвалив стіни.

Дах будинку пані Олени повністю зруйнований , шибки вибиті, обавилася і частина стіни під покрівлею. Зараз вона разом з родичами та сусідами прибирає подвір’я від шматків шиферу, водостічних труб та цегли. Не помилував буревій і городину : помідори та цибуля прим’яті до землі. Та головне, каже жінка, – ніхто не постраждав.

Без світла залишилось кілька вулиць, зараз ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання.

Досі не може оговтатись від вчорашньої негоди і пані Єва. Жінка була вдома разом з онукою , коли почався буревій. Шматки шиферу вітер приніс в її обійстя аж із сусіднього магазину. Усе подвір’я зараз всіяне уламками шифера, склом та цеглинами. Дісталось і винограднику та плодовим деревам.

Люди самотужки перекривають свої дахи поліетиленовими плівками та зрізають дерева, які буревій повиривав з корінням.

Скільки грошей знадобиться на відновлення зруйнованих негодою дахів, селяни поки і не беруться підраховувати. Та у сільраді вже створили комісію, яка обходить дворогосподарства, щоб оцінити суму збитків.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + eighteen =