У Текові на Виноградівщині депутати хочуть відставки сільського голови

У селі Теково на Виноградівщині місцеві депутати вирішили висловити недовіру сільському голові. За словами місцевих обранців, він почав самостійно розпоряджатися «соціальними» грошима села

, а кожне сесійне засідання проходить на емоціях і з конфліктами. Робота сільської ради майже паралізована, соціальні рішення, які працювали б на благо села, взагалі не приймаються.

30 грудня з ініціативи більш як половини сільських депутатів було вирішено провести громадські збори, щоб зібрати підписи і скласти постанову, в якій висловлять недовіру голові села. Депутати скаржаться на незадовільну роботу сільської ради та високу зарплату, яка нараховується місцевим чиновникам із сільського бюджету.

За словами голови ГО «Єдина спільна громада» Степана Жупана, їм вдалося зібрати підписи більше половини з 1700 жителів сіл Теково і Гудя, які мають право голосу на виборах, за відсторонення з посади сільського голови. Територіальна виборча комісія визнала дійсними більше половини підписів від людей і винесла постанову про недовіру.

В свою чергу сільський голова Микола Пенцкофер каже, що цей конфлікт не має стосунку до громади його села: це непорозуміння у першу чергу між ним і головою громадської організації «Єдина спільна громада». З рішенням територіальної виборчої комісії голова також не згідний. Каже, буде подавати позов до суду і відстоювати свої права.

Робота сільської ради паралізована і голова села немає більшості для прийняття соціальних рішень. Саме так трактує роботу сільської ради Текова і Гуді правозахисник Валерій Нечаєв. Єдиним виходом із конфліктної ситуації він бачить складення повноважень сільських депутатів і перевибори у селі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + five =