«Не малі»: на Хустщині зняли продовження серіалу

У хустському Нижньому Селищі місцеві відзняли продовження короткометражного художнього серіалу. Другу частину фільму назвали «Не малі». Незмінними були як актори, що зіграли головні ролі, так і режисер В’ячеслав Кошан, уродженець села, який цього разу став й сценаристом.

Якщо ж перша серія – це була дипломна робота молодого кінорежисера торік, наступний епізод вже цього року став для нього по суті втіленням великої ідеї – відродити українське кіно як таке чи принаймні до цього докласти як власні зусилля, так цілої команди однодумців.

Тож, події у фільмі розгортаються на селі. Дівчинка Оленка сюди приїхала з Києва на канікули і живе у бабусі, котра звикла жити сама та власне й до встановленого собою порядку. Внучка, як і в першій серії, знову не розуміє дорослих, бабусю ж у тому числі, і прагне подорослішати як найшвидше, аби це змінити. 10-тирічна Терезка зіграла роль Оленки. Каже: вжитися в роль вдруге було легше.

У цій серії Омелько також живе без батьків, вони на заробітках, тому він вигадує план, як до них дістатися і зважується на нього піти. Оленка ж йому в цьому допомагає. Омелька зіграв 9-річний Сашко.

Власне, знімальний процес другої частини тривав всього тиждень, куди більше зайняв монтаж кінострічки. Щодо локацій, то зйомки проходили як у рідному Селищі, так у сусідній Тячівщині.

Іванко, якому 13 років, зібрав брата Оленки – блогера Сергія. У стрічці він разом з товаришем Дмитриком, якого грав 9-тирічний Віталій, змайстрували диво-апарат з кидання водяних бомб. Такі дитячі розваги також додали фільму невимушеності, що спрямовано й на малого глядача.

Не дивлячись на вік акторів, їх гра вас вразить з перших хвилин і цікавих півгодини вам гарантовано. А закарпатський колорит та неймовірні краєвиди місцевості додадуть ще більше приємних вражень. Фільм вже у вільному доступі в Інтернет-мережі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =