Курсантів академії ДПСУ на Закарпатті поселили в спеціальних наметових містечках

Протягом місяця курсанти академії Державної прикордонної служби будуть перебувати на службі на окремих ділянках для підвищення щільності охорони кордону. Під час патрулювань місцем їх дислокації будуть невеличкі наметові містечка.

Ще під час приїзду підкріплення до Мукачівського прикордонного загону було зауважено, що під час несення служби курсантів поділять по групам приблизно 30 чоловік і направлять на тимчасове перебування в наметові містечка.

Офіційна назва – МТНС, місця тривалого несення служби. Вони облаштовані для максимального комфорту. Там можна знайти і окремо виділену ділянку під польову кухню, спальний намет, і навіть польовий штаб. Все зроблено охайно, для протидії затопленню підлоги під час дощу навколо наметів прокопали траншеї. Є навіть окреме місце для куріння. Курсантам завжди є чим зайнятись.

Логістика цих місць також на належному рівні – провізію доставляють раз в два дні, а на дозвіллі курсанти можуть завжди провести час з користю – на вибір є шашки, шахи чи цікаві книжки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + eleven =