Найгарнішою студенткою Хуста обрали 16-річну вихованку лісотехнічного коледжу

Найкрасивіші хустські студентки взяли участь у конкурсі краси “Міс студентство – 2018”. Місяць тому у відбірковому турі налічувалося понад 30 вродливих розумниць, однак до фіналу потрапило всього 15. З-поміж них і обрали одну – найвродливішу.

Справжня феєрія краси панувала у Хусті. 15 красунь, студенток різних місцевих закладів вищої освіти випробували власні сили у боротьбі за головну корону і титул «найвродливішої розумниці». Відтак тут відбувся фінал конкурсу «Міс студентство – 2018». А стартував він зі знайомства з журі та й самими учасницями.
Кастинг відбувся майже місяць тому, у дівчат була нагода добре відпрацювати виходи. Готувалися до фіналу не самі, ціла команда фахівців та тренерів працювала над перевтіленням конкурсанток.

В очікуванні увесь цей час перебували не лише дівчата, а й їх батьки. За лаштунками вони ділилися з «М-студіо» своїми переживаннями та враженнями.
Насправді присутні були приємно вражені побаченим і власне, усі їх очікування на рахунок краси – виправдались.

Під час конкурсу красуні спочатку проявляли свої інтелектуальні здібності. Далі – дефілювали у стильному одязі, шубах та вечірніх сукнях від партнерів заходу.
Між конкурсанток провели й аукціон, на якому з молотка продавали охочим цікаві та унікальні речі. До слова, усі виручені кошти від продажу, а також ті, які зібрали від проведення конкурсу, а це загалом 30 000 грн. пішли на благодійність. Зокрема, на лікування 10-річного хустянина Богдана Фляшко. Хлопчик бореться зі страшною недугою – пухлиною головного мозку. Тож, це був вечір не лише зовнішньої краси, а й краси – внутрішньої.

Власне, оцінювало конкурсанток компетентне та зіркове журі. І виступи зірок стали яскравим доповненням до благодійної краси.  Спеціальний гість заходу і безпосередньо голова журі – Наталія Ворона, українська модель у минулому та титулована красуня.

Зрештою кожен із членів журі обрав фаворитку, тому визначити переможницю стало для них таки найважчим завданням. Однак за правилами конкурсу краси обрати переможницю було необхідно і нею стала 16-тирічна представниця Закарпатського лісотехнічного коледжу Валерія Габорець. Вона не лише стала володаркою титулу «найвродливішої студентки» і їй дісталися головна корона та відповідний диплом, вона отримала ще й цінні подарунки від організаторів конкурсу, партнерів та спонсорів.

Також серед конкурсанток журі обрало «першу віце-міс» – це Андріана Буртин (медичний коледж «Монада»), вона стала й «Міс фітнес», а також визначено «другу віце-міс» – це Вероніка Козеца (лісотехнічний коледж).

«Міс глядацьких симпатій» стала Юлія Орос (Закарпатський базовий державний медколедж), а титул «Міс фото» розділили між собою дві красуні – Яна Бородач (Закарпатський медичний коледж) та Раміна Бокоч («Монада»). Вони також не пішли з конкурсу з пустими руками: нагороди та численні призи-сертифікати знайшли свою володарку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 8 =