У Мукачеві розпочали новий набір у патрульну поліцію

У Мукачеві урочисто відкрили набір у патрульну поліцію. За словами правоохоронців, такі зміни позитивно позначаться на подальшій роботі та підвищать їхню ефективність. Відтепер місто буде забезпечене більшою присутністю екіпажів патрульної поліції.

З нагоди відкриття нового відділу та набору поліцейських до лав патрульноїполіції у Мукачеві на центральній площі міста відбувся урочистий захід за участі правоохоронців.

Нова поліція працює на Закарпатті з 2015 року. Весь цей час підрозділ розташовувався в Ужгороді. Зараз прийняли рішення про розміщення частини підрозділу в Мукачеві. Зі слів самих патрульних, це зробить службу більш ефективною та полегшить умови праці.

За словами правоохоронців, такі зміни позначяться позитивно на подальшій роботі та підвищать ефективність. Відтепер, місто буде забезпечене ще більшою присутністю екіпажів патрульної поліції.

В обов’язки патрульних буде входити патрулювання міста та району, а також трьох трас – Мукачево-Берегово, Мукачево- Нижні ворота та Мукачево- Хуст. На разі, до служби в лавах мукачівських патрульних запрошують понад 100 людей. Якщо підрозділ буде збільшуватися, то відповідно правоохоронці розширять межі патрулювання.

Варто додати,під час заходу кожен бажаючий мав змогу ознайомитись з автомобілями, які використовують патрульні, зі зброєю та спеціальною формою з бронежилетами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 17 =