На Смерековий камінь у «Зачарованому краї» провели відкриту екскурсію

Дедалі більше населених пунктів приєднується до проекту «Відкриті екскурсії». Кожної третьої неділі місяця краянам пропонують абсолютно безкоштовно відвідати пізнавальну екскурсію, де можна дізнатися більше про історію рідного міста або регіону.

Організувати похід саме на Смерековий камінь в Іршавському районі вирішили з кількох причин. Основні – це показати багатогранність регіону, його природні родзинки і можливість насолодитися бабиним літом.

Смерековий камінь знаходиться на території заповідника «Зачарований край». Піднятися до нього можна через кілька населених пунктів. З села Осій доведеться подолати 7 км. З Ільниці йти менше – 4 кілометри. Підйоми не різкі, принаймні до самих кам’яних глиб, а тому вважається, що маршрут нескладний. Чималих зусиль доведеться докласти, щоб вибратися на саму вершину, але воно того варте. Екскурсоводи кажуть, що найбільше туристів тут влітку.

До речі, назва Смерековий камінь може комусь здатися недоречною, оскільки оточують мальовничу місцину букові ліси.

В ході екскурсії відвідувачі могли не лише послухати про Смерековий камінь, а й дізнатися про особливості місцевої флори та фауни. Чимало присутніх чи не вперше в житті побачили плямистих саламандр. Емоції лише позитивні.

Отже, зробити собі яскраві вихідні можна завжди. Тим паче на Закарпатті, де так багато унікальних місцин.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =