На Рахівщині розпочався фестиваль «Вифлеємська зіронька»

На Рахівщині колядують. З метою популяризації українських різдвяних традицій ще 9 років тому був започаткований тоді ще конкурс колядок – Віфлеємська зіронька. Сьогодні це фестиваль, який щороку збирає представників всіх дитячих навчальних закладів та початкових класів шкіл на спільну коляду. Цими днями щедрували та співали різдвяних пісень на Рахівщині.

На Різдво увесь світ завмирає в очікуванні дива. А яке Рождество без колядок? Маленькі гуцули, останні декілька років, окрім коляд у родичів, друзів та сусідів мають ще один обов’язковий для відвідин пункт – фестиваль Віфлеємська зіронька.

Послухати колядки та пощедрувати прийшов Ясінянський селищний голова Едуард Зелінський, він переконаний: традиції – одна з основ культури народу.
За словами учасників, зимові свята вони обожнюють, а колядуватиходять з великим задоволенням.

Успішні виступи юних колядників на сцені не в останню чергу залежать від музичних керівників. Вчителі кажуть, що на Рахівщині дуже талановиті діти,а тому працювати з ними легко.

До слова, фестиваль проходить вже вдев’яте.

Залишали приміщення актової зали учасники колядницьких гуртів з солодощами та подарунками для рідних закладів. На Рахівщині фестиваль «Вифлеємська зіронька» продовжився 10 січня в селищі Великий Бичків.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − five =