На Мукачівщині люди скаржаться на фальсифікації на місцевих виборах та вимагають перерахунку голосів

У Великих Лучках під будівлею сільської ради зібралося чимало обурених місцевих. Люди скаржаться на фальсифікації на місцевих виборах. Люди вимагають перерахунку голосів.

Що передувало: Невдоволення викликала новина про попередню перемогу на посаду голови Великолучківської ОТГ Василя Коштури, кандидата від партії “Команда Андрія Балоги”. Одні люди стверджують, що віддавали значно більше своїх голосів за Ярослава Чопа, аніж в результаті було зазначено в протоколах.

У Великих Лучках під будівлею сільської ради зібралося чимало обурених місцевих. Люди скаржаться на фальсифікації на місцевих виборах. Люди вимагають перерахунку голосів. Невдоволення викликала новина про попередню перемогу на посаду голови Великолучківської ОТГ Василя Коштури, кандидата від партії “Команда Андрія Балоги”. Одні люди стверджують, що віддавали значно більше своїх голосів за Ярослава Чопа, аніж в результаті було зазначено в протоколах.

Інші – представники ромського населення – голосилися, що віддали понад 200 голосів за кандидата в депутати ОТГ – Ярослава Русо, а наразі в протоколах зазначено лише про 30-40 голосів, відданих за його кандидатуру.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =