На міжнародній трасі М-23 від Вилока до Копані почався капітальний ремонт

На міжнародній трасі М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня, загальною протяжністю 45 км, тривалий час дорожнє покриття було в доволі плачевному стані. Позаяк шлях має стратегічне значення для всього Закарпаття, цього року ремонтні роботи таки стартували.

Загалом на близько 30-х км, на окремому відрізку від Вилока до Копані, зокрема до стаціонарного посту Дорожньої патрульної служби, де вищезгадана дорога перемикається з національним шляхом Н-09, – інтенсивні роботи.

Йдеться про вирівнювальні нижні шари дорожнього одягу, кажуть дорожники. Завершальним акордом його відновлення стане верхній шар і вже року наступного. Джерелом фінансування став державний бюджет.

Наразі підрядники виконали робіт на суму 300 млн. грн., профінансовано 200 млн.
Стартували роботи ще влітку, з 12-кылометрової ділянки від Вилока до Виноградова, далі продовжили ремонт від Виноградова до Великої Копані, а це 8,5 км. Наразі ведеться ремонт у самій Копані як біля поста, так по усій центральні дорозі села (а це 2, 5 км) з облаштуванням всіх комунікацій та оновленням мостів.

Старожили Великої Копані пригадують, що дороги були ідеальними лише за часів їх дитинства. Десятиліття без капремонту призвели до не найкращого стану центральної вулиці. Місцеві в очікуванні змін. Жителі радіють розпочатим роботами, однак мають й прохання до дорожників.

Окремий відрізок автомобільної дороги М-23, а це той що проходить через саме місто Виноградів, цього року оминули. Його планують відремонтувати у 2019-му. Потужна дорожня реконструкція триватиме і наступного року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 8 =