На дорогах Мукачева колапс через снігопад

По коліна у снігу з лопатами у руках. Так розпочався ранок понеділка для мукачівців. Хтось прочищає прохід до свого будинку, хтось фактично «відкопує» своє авто.

За ніч у місті виросли величезні кучугури. Деякі водії так і залишили свої авто на стоянках та вирішили на роботу йти пішки. Втім, снігоприбиральну техніку в місті зрідка все ж можна побачити. Однак станом на дванадцяту годину дня почищені були лише кілька вулиць та тротуарів. Машини буксують, друзі по «нещастю» беруться допопомагати. А от перехожі протоптують доріжки у снігу собі самі.

Мукачівці нарікають на комунальників. Кажуть, снігоприбиральної техніки та людей в службі явно не вистачає.

Нагадаємо, на сайті «ProZorro», де оприлюднюються всі державні закупівлі, є й інформація стосовно закупівлі послуг з прибирання снігу на 9 млн. 200 тис. гривень, але наразі торги відмінені.

У 2019-му році на послуги з прибирання та підмітання вулиць з міського бюджету – тобто коштів платників податків планують витратити 18 мільйонів 71 тисячу гривень.

Обурливих коментарів вже вистачає і в соціальних мережах. Однак, є і такі, хто з позитивом відноситься до такої ситуації. Кажуть, дороги колись все одно почистять, а зараз варто просто насолоджуватись дивовижною сніжною зимою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 9 =