На дорогах Мукачева асфальт сходить із першим снігом

Перші морози на Закарпатті: зі снігом сходить і асфальт. Водії та пішоходи не перестають скаржитися: дороги – у жахливому стані.

Це вулиця Університетська у місті Мукачево. Її ремонтували влітку цього року. Проте дорожнє полотно вже вкрите ямами. І це тільки початок зими, що буде весною – можна тільки передбачати.

А це ще один об’єкт у мікрорайоні Росвигово, введений в експлуатацію у 2018 році – кільце на перехресті вулиць Данила Галицького і Росвигівської . Тут теж ям вистачає.

Є і такі мікрорайони, де в кінці грудня робота кипить. Тут підрядники ремонтують дорогу.

Мукачівці обурені таким станом доріг у місті, адже третій рік асфальтують автошляхи, але разом з першим снігом та першими морозами асфальт зникає. Люди не розуміють: невже влада міста не бачить цього всього? І на це ж витрачаються кошти не свої, чесно зароблені, а платників податків – тобто містян. У мукачівців виникає питання: якщо досі за неякісно виконані роботи нема жодного позову, то, очевидно, це всіх влаштовує?

Для довідки, у 2017 році на ремонт доріг із міського бюджету виділено 32 мільйони гривень, у 2018 році на благоустрій міста, і відновлення автошляхів у тому числі – 60 мільйонів.

До прикладу, коли роботи неякісно здійснюють в інших містах – Ужгороді, Хусті, Берегові – то усунути недоліки підрядники змушені власним коштом і власними силами, про що ми неодноразово розповідали у інформаційних випусках. У Мукачеві ж такої практики чомусь нема.

Журналісти «М-Студіо» звертаються з офіційним запитом до міського голови, управління міського господарства, аби розібратися, хто підрядники, виконавці робіт, які суми їм сплачені з міського бюджету, чи прописані у договорах умови, згідно з якими мають власним коштом усунути недоліки. Підсумок сюжету: проблема не в тому, що хтось помиляється, адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Але помилки, які стають системними протягом уже трьох років – це, очевидно, неповага до виборців, які чиновникам довірили долю міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − five =