Хустські депутати провели чергову сесію з рекордною швидкістю

Хустські депутати під час останньої сесії показали вражаючі результати , розглянувши 30 питань за 20 хвилин. Розгляд майже кожного з питань займав менш ніж одну хвилину.

9 сесія Хустської міської ради почалась з привітання грамотами заслужених діячів міста. О 10 годині ранку запланований початок сесії не відбувся – приміщення, де планували провести нараду, знеструмили. Та щоб не втрачати час, вирішили провести урочисту частину сесії. Лише близько 11 години змогли запропонувати доповнення і затвердити порядок денний.

Перші шість питань сесії були пов’язані з бюджетом міста. За перше півріччя 2019 року до бюджету міста надійшли 195 мільйонів 672 тисячі гривень, що на 6,6 % перевищує заплановану суму. Але при цьому було проведено видатків на 1.9% менше запланованих на це півріччя – замість 168 мільйонів – 164. Основна сума видатків – зарахування заробітної плати, 97 мільйонів 139 тисяч.

Розібрали і питання перерозподілу бюджетних додатків. Завершена реконструкції добудови кухонного блоку ДНЗ «НВК №1» вивільнила 181 тисячу 446 гривень, за рахунок яких одразу відшкодували пільги Укртелекому, та по 60 тисяч гривень виділено на кошторис і експертизу доріг по вулиці Чендея і Вайди.

24 питання розглянули за рекордних 10 хвилин. Секретар міської ради Володимир Ерфан таку швидкість пояснює тим, що за 5 днів до пленарного засідання депутати отримали всі проекти рішень, з якими одразу ж ознайомились, і до засідання встигли обговорити.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 11 =