Свято для дітей «Миро-Літо» вчетверте влаштували в центрі Ужгорода

«Миро-Літо» – вже четвертий рік поспіль влаштували свято для дітей та дорослих біля філармонії в центрі Ужгорода. Фестиваль присвятили міжнародному Дню захисту дітей.

Організатори – один із найбільших благодійних фондів Закарпаття Caritas Uzhgorod, а його директор – автор благодійного проекту о. Мирослав Русин, улюблений наставник молоді та дітей, об’єднав понад 70 волонтерів та небайдужих краян навколо цієї події.

Чудова атмосфера, вдало обрана локація – на свіжому повітрі у тіні біля річки, сприятлива погода, гарний настрій, щирі посмішки – справжнє свято для дітей та дорослих влаштували цієї суботи на площі перед філармонією у центрі Ужгорода.

10 різних майстер-класів, розважальна програма, лотерея, конкурси, розіграші, естафети, ігри та розваги для всіх вікових категорій. Організатори свята приготували для дітей понад півтисячі різних подарунків і призів, а також солодкий сюрприз – тисяча порцій морозива та 50-кілограмовий торт. Програма фесту – насичена і розрахована на цілий день. Понад 70 волонтерів та небайдужі краяни долучилися до заходу.

Долучилися до свята і поліціянти. Розгорнули локацію з поліцейською машиною, аби діти могли у ній посидіти, пояснювали найменшим гостям правила дорожнього руху, найактивнішим роздавали книжечки, а дорослим пропонували пройти тест зі спеціальними окулярами на те, як воно у стані алкогольного сп’яніння рухатися.

«Мир-літо» – фестиваль дитячої творчості, присвячений міжнародному Дню захисту дітей,вже четвертий рік поспіль організовує один з найбільших благодійних фондів Закарпаття – Caritas Uzhgorod. Автор ідеї благодійного проекту отець Мирослав Русин, улюблений наставник молоді та дітей.

Фестиваль дитячої творчості планують організовувати і надалі, аби він став традиційним. Вже працюють над дводенною програмою ювілейного – п’ятого – «Миро-літа», яка обіцяє бути не менш цікавою та насиченою!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 18 =