В Берегові відкрили перший на Закарпатті музей культури й історії виноробства

Музей винороба Чиза урочисто відкрили у суботу, 12 жовтня, у Берегові. Музей культури й історії виноградарства та виноробства – перший і наразі єдиний у Закарпатті й навіть у західній Україні. З цього приводу на території компанії Шато Чизай влаштували справжнє свято: екскурсії щогодини, келих вина у подарунок, розіграш призів, фудкорт із закарпатськими стравами, різні конкурси та вікторини.

Червона стрічка, вітальні слова почесних гостей, знайомство з виноробом Чизом – так урочисто відкрили перший і, наразі, єдиний музей культури й історії виноградарства та виноробства у західній Україні. Для Закарпаття відкриття музею виноробства – подія неабияка!

Винороб Чиз – не вигаданий персонаж, а справжній. У XIII столітті володів виноградниками й виготовляв вино в урочищі Чизай. Поєднуючи старовинні експонати та сучасні інтерактивні елементи, Чиз знайомить відвідувачів музею з історією виноградарства і виноробства Закарпаття, як робили вино наші предки і, як зараз виготовляють сонячний напій у світі.

Інтерактивні та анімативні елементи музею зацікавлять як дорослих, та і дітей. Якщо відвідувач запізнився на екскурсію чи не бажає бути з групою, може просто зняти слухавку інтерактивного телефону і почути багато цікавих фактів та інформацію стосовно кожної секції. Винороб Чиз радий гостям щодня з 9 до 20 години.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − five =