Міськрада Мукачева на черговій сесії розглянула 30 питань

Сьогодні, 31 жовтня, відбулося чергове засідання депутатів Мукачівської міської ради. Приймали понад 30 рішень, зокрема у сфері соцзахисту, землі, комунальної власності та благоустрою. Також на засіданні прийняла присягу нова депутатка.

На черговій сесії Мукачівської міської ради були присутні 29 депутатів. Одна із них прийняла присягу сьогодні – це Діана Лучкова, представник партії «Відродження». Було розглянуто пропозицію про внесення змін у структуру та чисельність виконавчого комітету.

Також керівник ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк звітував про якість водопостачальних послуг і проблему цілодобового постачання води. Відтепер будуть вживати радикальні заходи щодо контролю оплати водопостачання. Відтак люди з великою заборгованістю з’являтимуться на місцевих білбордах.

Щодо будівництва ЦНАПу, то 30 жовтня 2019 закінчилася додаткова угода на виконання ремонтних робіт, а установа так і не введена в експлуатацію. Відтак Відділ капітального будівництва має розірвати угоду із виконавцем і накласти штрафні санкції на підрядну фірму.

Було прийнято рішення про виділення більше мільйона гривень на подарунки до зимових свят дітям. Їх отримають усі вихованці дитсадочків, шкіл та НВК міста.

Депутати затвердили внесення змін до програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів. Також на сесії розглядали питання перейменування вулиць міста, передачі, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева, було зініційовано і передачу державних сільськогосподарських земель у комунальну власність міської ОТГ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 10 =