Мукачівські перевізники хочуть збільшити ціну проїзду на дві-три гривні

В Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів. Вже на чотирьох маршрутах приватні автобуси взагалі не їздять, повідомила пресслужба Мукачівської міськради.

Це маршрут №1 ЗЗМАФ – вул. Свято-Михайлівська, №6 вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал, №13 вул. Гойди Юрія – вул. Тімірязєва Климента та №18 вул. Окружна – вул. Росвигівська. На останніх трьох перевізники розірвали договори.

В асоціації перевізників міста Мукачева кажуть, на встановлення тарифів впливає багато факторів: підвищення заробітних плат, вартість паливо-мастильних матеріалів. Однак з того часу, як ціни на паливо, мастильні матеріали, шини, акумулятори, амортизацію автобусів, техобслуговування та інші витрати зросли, тариф не переглядали. До прикладу, якщо раніше вартість нового автобуса становила близько 500 000 гривень то зараз більше 2 000 000.

Перевізники кажуть – опинилися в край скрутному становищі, працюють у збиток, адже того, що заробляють, не вистачає навіть, щоб покривати усі витрати. Тож ініціювали чергове підняття ціни у маршрутках. За сьогоднішніми цінами вартість проїзду мала б становити дев’ять з копійками гривень, однак для того, аби перевізники протрималися хоча б на плаву, ціна на проїзд повинна зрости мінімум на дві-три гривні – кажуть в асоціації перевізників міста Мукачева, бо нинішня ціна у п’ять гривень – нерентабельна. З відповідною пропозицію вже звернулися до Мукачівської міської ради.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − nine =