У Мукачеві після дощу затопило вулиці і на околицях, і в середмісті

В Мукачеві рясні дощі також далися взнаки, Латориця вийшли з берегів, а зливова каналізація не встигає справлятись з такою кількістю води на дорогах.

Це унікальні фото повені 1958 року. Тоді рівень води у річці Латориця суттєво піднявся. Налякані містяни спостерігають за водяною стихією. А це кадри сьогодення. Вода вже затопила берег річки і продовжує підніматися. Деякі жителі міста побоюються повторення сумних подій 1998 року. Збунтована вода, яка підбирається до мосту, привертає увагу мукачівців. Люди кажуть, поки небезпеки не бачать. Але дехто ситуацію сприймає досить спокійно і без емоцій.

Через погану роботу зливових систем, а де-не-де взагалі їхню відсутність підтоплює двори, дворогосподарства та окремі вулиці в Мукачеві. В соцмережах містяни викладають світлини та відео, зняті на телефони. Таких вулиць в Мукачеві дуже багато. Це не тільки околиці міста, але й середмістя: пасаж, зелений ринок та центральні вулиці. На зеленому ринку зранку після зливи , кажуть люди, неможливо було навіть перейти дорогу.

І якщо такі калюжі – наслідки забитої зливної системи, то кадри, які відзняли обурені батьки дітей, що відвідують ДНЗ № 18 в Мукачеві, свідчать про відсутність «ливневки». Свій пост дописувачка Фейсбук підписала наступним чином:

“Просимо Мукачівську Міську Раду Звернути На садок #ДНЗ_18.Цікаво, як наразі батькам вести своїх діток в дитячий садок, а вихователям – йти на роботу? Мабуть, варто придбати човен, а на діток одягнути рятувальний круг. Скільки ще буде продовжуватись така ситуація біля садочка? Хто відповідальний за це? Я Йду з двома дітками та Мені треба вибирати кого нести на руках”

Така ситуація з підтопленими вулицями в Мукачеві відбувається кожного разу під час сильних злив. Місцеві переконані, боротися з наслідками важче, аніж запобігти цим підтопленням та привести до ладу зливові системи міста.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 17 =