Мукачівських прикордонників стали менше намагатися підкупити

Хабар – це зло! Під таким девізом Мукачівський прикордонний загін розпочав антикорупційний тижневик «Кордон не місце для корупції».

Серед прикордонників постійно проводять роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за протиправну діяльність. Інспекторам розказують, як треба реагувати у випадку пропонування хабаря. Для боротьби з хабарництвом на рубежі подорожуючим роздавали інформаційні флаєри про відповідальність за неправомірні дії та номери антикорупційних ліній.

Прикордонники зізнаються: такі антикорупційні заходи дають свої плоди. Спроб підкупів стало значно менше. Протягом останнього місяця нарахували 5 випадків відмови зеленими беретами від неправомірної вигоди. Про позитивний вплив таких протидій корупції говорять і самі громадяни, які перетинають кордон.

Такі заходи здійснюються систематично і на всіх пунктах пропуску – говорять у прикордонній службі. Адже таке виховання антикорупційної моральності здатне підрубати корінь хабарництва і допомогти Україні вийти на шлях соціального прогресу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =