Мукачівський підприємець бореться за збереження кафе в будівлі театру

До редакції телеканалу «М-Студіо» звернувся власник кав’ярні, що працює у будівлі Мукачівського драматичного театру. Наразі Юрій Ревицький у правовому полі бореться, щоб його заклад не закрили. У травні частину приміщення, яке він орендує, вже відсудили.

Пан Юрій вже вдруге змушений боротися за те, щоб його кав’ярню не закрили. Розповідає: свого часу начальник відділу культури звернувся до власника кав’ярні з приводу угоди. Тоді її переуклали, і чоловікові підняли орендну плату. Проте підприємець на це не погоджується і хоче за старим договором утримувати свою кав’ярню у будівлі Мукачівського драматичного театру до 2020 року.

Напередодні до пана Юрія прийшов начальник Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради і висловив прохання, щоб той залишив приміщення. У травні таким самим чином вже припинила працювати тераса закладу.

Чоловік вирішив через ЗМІ звернутися до чиновників та сподівається, що вони спільно зможуть знайти вирішення ситуації, яке влаштує всіх.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − six =