«Мукачівська зірочка 2018»: у Мукачеві змагалися юні гімнастки

24 листопада у місті над Латорицею відбувся фестиваль «Мукачівська зірочка 2018». Маленькі гімнастики демонстрували свої уміння, змагалися і різних категоріях та із різними предметами.

Такий масштабний фестиваль у Мукачеві відбувається уперше, кажуть організатори. Учасниці на нього приїхали із куточків усієї країни.

Найменші учасниці – 2014 року народження. Найстарші ж уже хизуються званнями кандидатів у майстри спорту. Виступали дівчата у різних категоріях, у кожній із яких є свої характерні вправи.

Учасниці діляться своїми емоціями. Здебільшого кажуть, як вони виступили їм сподобалося, однак були і технічні помилки. А от Олександрі та її сестрі Наталці те, як вони виступили, сподобалося. Дехто вже і будує плани на майбутнє. Мама Саші розповідає: доньки так захопилися цим видом спорту, що вибору у неї не залишалося. Каже, завжди хвилюється, коли її діти виступають, однак щоразу підтримує їх.

Учасники відвиступали, фестиваль завершився, та кожна гімнастка отримала свою нагороду. Організатори ж кажуть, фестиваль стане традиційним, адже цей вид спорту на Закарпатті набирає усе більшої популярності.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + nineteen =