Мукачівські прикордонники заперечують звинувачення в упередженому ставленні до румунів

Інформацію про упереджене ставлення українських прикордонників до туристів з Румунії заперечує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

З посиланням на іноземне першоджерело https://sighet247.ro/ українські видання оприлюднили інформацію про пресинг та побори з румунських туристів на одному з українських пунктів пропуску. При цьому зазначається: іноземець скаржиться на те, що прикордонниками під час здійснення перевірки відносно нього автомобілі з українською реєстрацією ніхто не зупиняв та не перевіряв. Крім того, вказується, що відносно іноземних громадян проводяться тести на вживання алкогольних напоїв, які нібито здійснюють прикордонники на посту поблизу відомого гірськолижного курорту в Івано-Франківській області. Також у статті є ще ряд неточностей, які вказують на неправдивість розповсюдженої інформації.

“Повідомляємо, що розповсюджена інформація є недостовірною і немає ніякого відношення до персоналу Держприкордонслужби, оскільки прикордонники не здійснюють перевірку на стан алкогольного сп’яніння. Крім того, при здійсненні процедури паспортного контролю, взагалі заборонена практика запрошення сторонніх осіб до кабін паспортного контролю, а робочі місця обладнані системами відеоспостереження. Важливо також наголосити, що в пунктах пропуску через державний кордон не здійснюється вибіркова перевірка транспортних засобів, оформлення проходять 100% транспортних засобів”, – наголошується у повідомленні прес-служби.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − four =