Мукачівські медики першими на Закарпатті вчаться працювати в електронній системі

Працівники медичних установ Мукачівського району вчаться працювати із системою охорони здоров’я «E-Health». Електронізувати систему охорони здоров’я взялися у межах медичної реформи.

У квітні цього року очільники від МОЗ презентували єдину електронну систему охорони здоров’я «E-Health». Вона передусім має полегшити життя пацієнтам, оскільки передбачає запис на прийом до лікаря без багатогодинного очікування черги – просто в режимі оnline. На цей момент основне завдання – реєстрація лікарів первинної ланки (сімейні лікарі, терапевти, педіатри), медичних установ та пацієнтів.

В Україні уже більшість областей активно нею користується. А на Закарпатті Мукачівський район став першим, де почали навчати лікарів та реєстраторів медичних закладів району працювати із цією системою.

Представники компанії «Helsi» кажуть: за допомогою цієї системи вдасться уникнути довжелезних черг у медичних установах. Окрім цього, можна просто онлайн обрати медичний заклад і лікаря, прийти до лікарні та підписати так званий договір про медичне обслуговування – декларацію. Лікар реєструє цю декларацію в системі «E-Health», і з цього моменту пацієнт може отримувати безкоштовні медичні послуги, куди входитиме надання первинної допомоги та 20 аналізів і обстежень.

Медичні працівники теж бачать у запроваджені електронної системі тільки плюси.
Консультант компанії «Helsi» Катерина Козімко розповіла про процес навчання,яке триватиме для працівників мед установ Мукачівщини протягом 3 тижнів. Навчання проходять 84 медпрацівника, із них 27 – мережній медичний персоналі реєстраторів, усі інші – лікарі (сімейні, педіатри і терапевти).

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + fifteen =