Мукачівські гімназисти побували з екскурсією на “М-Студіо”

Пізнати телебачення та радіо, на власні очі побачити, які ж вони – телевізійна та радійна «кухні», як воно – жити поза кадром, – із такою метою на ТРК «М-Студіо» завітали мукачівські гімназисти.

Розпочали відкривати двері дітям у світ журналістики та дикторства зі знімального павільйону: місця, де і відбуваються записи усіх програм нашого телеканалу. Тут ведучі проводять ранкові ефіри, також звідси розповідають глядачам про найважливіші події, що трапляються в інформаційному просторі. Школярі також спробували і себе у ролі ведучих.
Відтак дітворі показали, звідки усі записані програми ідуть в ефір. Та чи не найбільше школярам сподобалося спілкуватися із працівниками «М-Студіо», які розповіли про те, яким повинен бути справжній журналіст та чому варто обрати саме цю професію.

Екскурсія виявилася такою цікавою, що дехто із наших гостей замислився над вибором майбутньої професії, яка пов’язана із телебаченням. А після того, як школярі побачили телевізійну кухню зсередини, діти відправилися досліджувати радіо.

Дівчата та хлопці отримали можливість простежити всі етапи створення телевізійних та радійних програм, адже учні відвідали і радіо «Закарпаття ФМ» та «Світ ФМ». Учителі запевняють, такий досвід для школярів дуже важливий, бо вони зрозуміли, що для того, аби мати роботу мрії, потрібно добре вчитися.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + seven =