Москаль вимагає кримінальної відповідальності для головного освітянина Виноградівщини

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль просить притягнути до кримінальної відповідальності начальника управління освіти Виноградівської РДА – за грубі порушення трудового законодавства й фінансові зловживання. 1 серпня, тобто напередодні провокації із затриманням голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка, директори двох шкіл Виноградівського району написали заяву в прокуратуру Берегівського району про грубий тиск начальника управління освіти РДА Ю. Свища на керівників загальноосвітніх закладів району. Через два дні, 3 серпня, Берегівська прокуратура відкрила за цими фактами кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.173 Кримінального кодексу України (Грубе порушення угоди про працю).

Того ж дня, 3 серпня, департамент освіти і науки облдержадміністрації здійснив перевірку колективних звернень директорів закладів середньої освіти Виноградівщини про безпрецедентні порушення трудового законодавства та фінансові зловживання з боку Ю.Свища. Перевірка названі директорами факти підтвердила.

10 серпня голова облдержадміністрації Геннадій Москаль на підставі перевірки департаменту освіти і науки написав заяву в прокуратуру Закарпатської області про вчинення кримінального правопорушення Ю.Свищом.

Напередодні Москаль заявив, що Нацполіція України та Департамент внутрішньої безпеки мають провести розслідування і з’ясувати, що за гроші використали при затриманні голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 16 =