Молодому закарпатцю, який постраждав у Чехії, потрібна допомога

20-річний Ростислав із Виноградова отримав важкі травми на будівництві у Празі. Нагадаємо, обвал обвал історичної будівлі стався 17 липня, тоді під завалами опинились 3 працівників. Найбільше постраждав молодий закарпатець, який вперше поїхав на заробітки.

Бабуся хлопця, Мальвіна Савинець із Виноградова просить небайдужих допомогти її онукові, який залишається на лікуванні у Празі. Наводимо її лист без змін.

“Все своє життя я працювала з людьми, чим могла, їм допомагала. І на довгій журналістській ниві, і на волонтерському поприщі. Та от так сталося, що і в нашу сім’ю неочікувано прийшла велика біда – мій онук Ростік, якому у вересні виповниться 20 років, вперше поїхав у Чехію на заробітки і там на об’єкті сталася аварія, він постраждав найбільше. Зараз він у реанімації військового госпіталю в Празі, йому вже зробили три операції на хребті, склали ногу, має поламані ребра… Прогнози лікарів невтішні, але ми віримо, що з Божою поміччю, вашими молитвами і людським милосердям молодий організм витримає. Вартість лікування захмарна. Тому і просимо про допомогу небайдужих.

У «Приватбанку» відкрито рахунок – 5168 7573 7231 0260 (одержувач – Савинець Мальвіна Йосипівна, бабуся Ростіка).

Звертаюся до всіх читачів районки, в якій пропрацювала понад 40 років, згляньтеся на нашу біду і постарайтеся нас підтримати. Хто гривнею, хто молитвою, а хто просто добрим словом.”

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × three =