Молоді Ужгородщини пропонували роботу на ярмарку кар’єри

Ярмарок кар’єри – один із дієвих засобів для людей, якій шукають роботу та для молоді, які ще лиш визначаються щодо майбутньої професії. Саме з цією метою у селищі Середнє, що на Ужгородщині, обласний центр зайнятості організував захід. Долучилися до якого представники районної влади, і роботодавці краю, які вже відчувають «кадровий голод».

Біля будинку народної творчості та бібліотеки у центрі селища Середнє, що на Ужгородщині, – яблуку ніде впасти. На ярмарку кар’єри зібралися безробітні, які у пошуку роботи, та молодь, в основному старшокласники, які ще лише на шляху вибору майбутньої професії.

На подвір’ї – зразки сучасної техніки, демонстраційні намети, у приміщенні – консультативні секції та майстер-класи: роботодавці краю ретельно підготувалися до ярмарку кар’єри, аби не тільки розказати про особливості професії, а й показати. У заході взяли участь виробничі підприємства, банківські та освітні установи, представники силових структур. Найбільшу увагу приділили школярам району, аби допомогти обрати професію, затребувану на ринку праці України.

Ініціювала та організувала проведення ярмарку кар’єри обласна служба зайнятості населення. Приблизно 20 тисяч закарпатців щороку влаштовуються на роботу через службу зайнятості. Понад 80% з них – робітничі професії. Проте у молоді – тенденція до навпаки – 80% старшокласників хочуть здобувати вищу освіту. Найбільш затребувані сьогодні на Закарпатті – це робітничі та інженерно-технічні працівники. І головний чинник успіху – не диплом, а фаховість, задоволення від роботи та зарплата.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + seventeen =