Довгожителька з Тячівщини відзначила 102 день народження

Діти, онуки, правнуки, зяті і невістки. Родина Алб зібралася у с. Глибокий Потік Тячівського району, аби привітати з Днем народження Олену Тодорівну Алб. Сьогодні їй виповнилося 102 роки.

«Роби добро і воно повернеться тобі сторицею». Так навчала і наставляла своїх дітей Олена Тодорівна Алб. Син іменинниці не без гордості говорить, що мати завжди була для них взірцем. Вона їх надихала і навіть зараз не лишається осторонь.

На долю Олени Тодорівни випало чимало бід. Важка робота в колгоспі. Війна забрала чоловіка на три роки, залишивши її саму з шістьма дітьми. А потім у сорок вона і зовсім зосталася вдовою. Та глибока віра у силу добра і працелюбство допомагали їй долати життєві перешкоди.

Пан Михайло – зять іменинниці каже, що Олена Тодорівна для нього друга матір.. Своїх батьків пан Михайло втратив рано. Та завдяки Олені Тодорівні материнської любові та уваги йому ніколи не бракувало.

Онуки згадують, що їхня бабуся завжди була лагідною. Вони любили навідувати її. Кажуть, що вона ніколи не підвищувала на них голос і ставилася з розумінням до дитячих пустощів.

Привітати іменинницю з Днем народження зібралася уся велика родина Алб. І діти, і онуки, правнуки, зяті і невістки урочисто проголошують знову і знову: «Многая літ!».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 20 =