Мешканці Мукачева через бездомних і самі живуть у смітті

Лариса Кулішова мешкає в будинку на вулиці Росвигівська, 2 у Мукачеві. Це саме та багатоповерхівка, під якою щодня і щоночі збираються роми, розпивають алкогольні напої, галасують та розкидають сміття з контейнерів.

Люди кажуть, закривати очі на ситуацію, що склалася, не збираються, адже через сморід, який створює розкидане сміття, не мають змоги не тільки погуляти територією власного двору, а навіть відкрити вікна у квартирі.

Неодноразово з проханням бодай якось вирішити ситуацію люди зверталися й до працівників ІТВ Сервісу, які власне й відповідають за благоустрій будинків та прибудинкових територій й за послуги яких мукачівці щомісяця розраховуються. Жінки кажуть, безпритульні збираються не тільки біля смітників, а й в закинутій будівлі розташованій поруч з житловими будинками. Сліди їхнього перебування можна побачити неозброєним оком.

Жінки кажуть, дворічна боротьба з антисанітарією, смородом та галасом доводить до відчаю, однак складати руки все одно не збираються. Якщо найближчим часом ситуація не зміниться, звертатимуться в міську раду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =