Закарпаття прийматиме всеукраїнські змагання бригад «швидких»

Минулого року у Черкасах на всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги саме лікарська бригада Закарпаття стала чемпіонами. На правах переможця наступні змагання відбуватимуться саме в нашій області. Стартують навчання уже завтра.

«Закарпатське медичні ралі-2019» відбудуться в області. 43 команди, з яких 7 – іноземних, з Румунії та Угорщини, Словаччини та Польщі, Латвії, Литви та Казахстан приїдуть на Закарпаття, щоб позмагатися, чия бригада швидкої допомоги найкраща. Всього лікарі екстреної медичної допомоги матимуть 12 завдань. Серед них – теоретичні та практичні. Але всі – максимально наближені до реальних ситуацій.

До початку змагань завдання для всіх – невідомі. Але окрім дорожньо-транспортних пригод, це також можуть бути випадки, коли потрібно надавати допомогупацієнту в гострому стані, проводити серцево-легеневу реанімацію та опрацьовувати різні травми.

Всього очікується близько 500 учасників. Відповідно на вулицях можна буде зустріти велику кількість «швидких». Лікарі просять громадян не панікувати та віднестися до навчань з порозумінням.

Змагання триватимуть три дні – з 5 по 7 червня. Вже завтра в Ужгороді змагання відкриє міжнародна конференція за участі провідних спеціалістів США та Канади, які ділитимуться своїм досвідом. Також свою майстерність на швидкість, вправність та безпечність покажуть водії карети швидкої допомоги.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =