Медики припускають, що щеплення від туберкульозу може ослабити вплив хвороби на організм людини

Низка країн почала У МОЗ детально розповіли про вакцинацію українців У МОЗ детально розповіли про вакцинацію українцівпроводити щеплення від туберкульозу БЦЖ у боротьбі з коронавірусом, бо вчені після досліджень припускають, що в країнах, де від проведення такої вакцинації не відмовились, хвороба має значно менше розповсюдження.

Дослідники з чотирьох країн перевіряють, чи може вакцина проти туберкульозу, всебічно активізувати імунну систему людини, дозволяючи їй краще боротися з коронавірусом і, можливо, взагалі запобігти його зараженню. Дослідження проводяться серед лікарів, медсестер і літніх людей, які схильні до вищого ризику зараження респіраторним захворюванням.

В Австралії почали експеримент на чотирьох тисячах медиків, яким вколять звичайну БЦЖ. Вакцині вже сто років, однак у розвинених країнах її використання припинили, бо туберкульозом там масово більше не хворіють. А сама вакцина мала низку запитань.

Експерти в соцмережах пишуть, що в країнах, де була масова вакцинація БЦЖ, захворюваність дуже мала. В СРСР її проводили, в Україні ж досі щеплюють більшість немовлят. Це одна з версій, чому на пострадянському просторі хворих менших, ніж в інших європейських країнах або в США.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 6 =