Медикаментозне забезпечення хворих на діабет

Як зазначає головний лікар, цьогоріч покращилася ситуація з медикаментозним забезпеченням, зокрема, системами контролю рівня глюкози в крові, тест-смужками, ланцетами, цифровими вимірювачами артеріального тиску і пульсу, вагами та засобами індивідуального захисту. Сприяла цьому і державна програма забезпечення інсуліном та медикаментозним забезпеченням.

Лікарі кажуть: на сьогодні, нема проблем з інсуліном та препаратами, які потрібні для лікування. Отримання ліків відбувається за звичайною схемою.

Слід відмітити, що цукровий діабет – це одне з найбільш небезпечних захворювань в плані ускладнень. Цукровий діабет – часто розвивається у дітей і підлітків.

Незбалансоване харчування, зловживання солодким, а також психологічні та фізичні травми теж нерідко провокують розвиток цукрового діабету. Складність виявлення цукрового діабету у дітей обумовлена тим фактом, що поява цих симптомів не завжди змушує батьків почати турбуватися про здоров’я своєї дитини.

Важливим елементом є профілактика цукрового діабету. Щоб вберегтися від діабету потрібно зовсім небагато – слідкувати за раціоном, рухатися і перевіряти кров на рівень цукру.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 10 =