Медичну реформу на Міжгірщині впроваджують активно

Згідно з основними положеннями медреформи, праця лікарів оплачується залежно від того, чи є у них реальні пацієнти.

Тож лікарі Міжгірщини досить активно взялись її впроваджувати. Досить швидко район став прикладом для інших регіонів України у формуванні і функціонуванні первинної ланки медичної допомоги.

Пан Василь – вже не перший у новому році пацієнт, який завітав до Міжгірського центру первинної медико-санітарної допомоги. Та прийшов не через хворобу. Каже, вирішив нарешті обрати собі сімейного лікаря.

Світлана Рубець дільничним лікарем в поліклініці відпрацювала 25 років. Тішиться: зараз усі її пацієнти свого лікаря не змінили. Вже уклала майже 1400 декларацій.

З навчанням персоналу проблем не виникало. З обладнанням також. За кошти, виділені завдяки спільному проекту з банком реконструкції та розвитку, за підтримки закарпатської ОДА, вдалось закупити 7 комп’ютерів, кардіографи, глюкометри та багато інших приладів. 22 комп’ютери купили за власні кошти за підтримки районної ради.

Зараз в районі приблизно 80% пацієнтів вже уклали декларації з сімейними лікарями. А вже наступний етап після реформи первинної ланки розпочнеться з другої половини 2019 року — програма «Безкоштовна діагностика».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 1 =