Розвитку Карпат присвятили медіасніданок в Ужгороді

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» цими днями в обласному центрі організувала медіасніданок. Головна тематика зустрічі – це державна програма розвитку Карпат. Згадали і про проєкти, які вже реалізовані.

Розвитку Карпат присвятили медіасніданок в Ужгороді. Представники Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», яка з 2007 року популяризує історико-культурний, природний та туристичний потенціал української частини Карпатського Єврорегіону – це 4 області: Закарпатська, Івано-Франківська, Львіська, і Чернівецька, – розповіли про те, що зроблено на Закарпатті.

Взаємодія, мережі співпраці, підвищення рівня і спроможності громад як у малих, так і масштабних проєктах, і, власне, їх фінансування – такі основні напрямки діяльності асоціації. У центрі уваги – збереження і промоція автентичної карпатської культури. Виноградарство і виноробство, мед та бджільництво, а також вівчарство – у пріоритеті промоції краю.

Тому наразі міністерством розвитку громад та територій України ініційовано залучення коштів інших міністерств та програм, як українських, так і європейських, саме на розвиток гірських регіонів. Найближчим часом буде оголошений конкурс проєктів на 2020 рік до 12 мільйонів гривень для розвитку інфраструктури та економіки.

Депутат Закарпатської обласної ради Денис Ман зауважив, що з боку обласної влади і надалі працюватимуть у напрямку активізації ініціативних груп у гірських районах краю, підтримки проєктів – як організаційної, так і фінансової.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =