У Невицькому дошкільнят вчили випікати паски

Майстер-клас для найменших: в селі Невицьке дошкільнят вчили віпікати паски. Дітки не просто вчилися, а й особисто брали участь у цьому процесі. А кожну самостійно виготовлену пасочку вони взяли додому, щоб згодом освятити в церкві.

Такий майстер-клас із випікання пасок для цих дітлахів перший у житті. Однак вони вже добре знають, з чого будуть робити паску. Після того, як усі усі інгридієнти в мисці, починається наступний етап – замішування тіста. Його треба ретельно вимісити, а згодом – поставити у тепле місце,щоб підійшло.

Такі майстер-класи для вихованців у цьому НВК проводять щороку, щоб діти самі брали у часть у підготовці до великого свята – Великодня. Окрім випікання пасок, протягом тижня діти розфарбовували писанки та робили тематичні аплікації до свята. Дітям розповідають і про сам Великдень, і про святкові традиції. Найбільше про це знають місцеві старожили.

Оскільки головні символи свята – крашанки та паска, то і увагу їх оздобленню приділяли особливу. Дітлахи вирішити прикрасити свої пасочки косичками та хрестиками, які самостійно вирізали з тіста. Для кожної дитини це перша самостійно виготовлена паска, яку вони згодом освятять у церкві та подадуть до родинного столу.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 6 =