На дорогах Хустщини розпочали масштабні ремонти доріг

Масштабний ямковий ремонт розпочали на дорогах Хустщини. Підрядники вже полатали ями у напрямку від Сокирниці через Крайниково, дійшли аж до Золотарева. Саме тут зараз сучасна важка техніка за новою технологією і працює.

Підрядники кажуть, якість гарантують і дають мінімум 3 роки гарантії. Відновлення автошляхів – ініціатива Валерія Лунченка – порадувала водіїв та місцевих жителів.

Повільно, але впевнено! Від ями до ями – а їх тут на дорозі за кожні пів метра – рухається важка техніка у селі Золотарево, що на Хустщині. Тут дорожники латають ями, озброївшись новою технологією та використовуючи австрійську установку.

Найбільше радіють водії, адже, долаючи такі горе-дороги, постійно ремонтують автівки. Не менше задоволені відновленням дороги і місцеві жителі, адже сюди навіть рейсовий автобус, відмовлявся їхати.

Ями полатали на дорозі Сокриниця – Крайниково – Данилово, дійшли підрядники вже аж до Золотарева. Саме тут зараз сучасна важка техніка за новою технологією і працює.

На сьогоднішній момент роботи із ямкового ремону тривають. Роботи у ряді населених пунктів завершені, зокрема це Сокирниця, Крайниково, Данилово, Золотарево. До 26 червня планують провести відповідні роботи у с. Драгово, до 01 липня завершити села Забрідь та Вільшани. Після цього продовжаться ремонтні роботи по напрямках сіл Кошелево, Іза, Липча, Копашнево. Масштабний ямковий ремонт проводиться за сприяння Валерія Лунченка.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 4 =