Майбутня професія

У житті кожної людинини настає час, коли потрібно зробити вибір на користь своєї майбутньої професії. До когось усвідомлення «ким я хочу стати» приходить з ранніх літ, до інших – у юному чи дорослому віці. А хтось і в свої 50 ще не зрозумів, чого прагне від життя.

А от 11-річна мукачівка Христинка вже з самого дитинства твердо знає, що її майбутня професія буде творчою.Дівчинка завжди була комунікабельною, з дитинства любила читати, переказувати казки та поезії. Скориставшись нагодою, Христинка дала своє перше інтерв’ю та продекламувала вірш. Мати Христинки каже, любов до книжки передалася донечці від неї.

А от до малювання хисту в жінки немає. Пані Віра зазначає, що малює 11-річна мукачівка, так би мовити, з пелюшок, та ще й там, де душа забажає. Наразі дівчинка навчається вже 3-ій рік у художній школі, полюбляє малювати в стилі графіки і пейзажу, працює над удосконаленням своїх творчих навичок.

Рідні юної мукачівки повністю її підтримують, допомагають у професійному самовизначенні шляхом залучення до різних гуртків. І хай поки що не знають, яке саме майбутнє чекає на Христинку, однак впевнені, що велике!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − eighteen =