Міськрада Мукачева не змогла відповісти на запит щодо реконструкції скверу

У міській раді Мукачева просять ще 20 днів на збір інформації, яка стосується реконструкції парку по вул. О.Духновича, поблизу готелю «Інтурист».

Минулого тижня редакція «М-студіо» подала інформаційний запит до влади міста, в якому просимо надати оприлюднити терміни реконструкції, угоди, що була заключні з підрядником, повідомити про терміни виконання та суму, яку підрядники освоїли станом на 1 червня 2019 року.

Наразі відповідь ми отримали, однак своєрідну. Чиновники міста просять ще 20 днів на збір інформації. Цитуємо: «оскільки запит стосується надання великого обсягу інформації, потребує пошуку серед значної кількості даних та документів, міськвиконком продовжує строк розгляду до 20 робочих днів». Враховуючи кількість вихідних, цілком імовірно, що відповідь ми отримаємо через місяць.

Нагадаємо міській владі: ми готові всю інформацію, що стосується запитів «М-студіо» отримати в електронному вигляді та розібратися з нею, аби працівникам міськвиконкому не доводилось витрачати час та зусилля. Редакція «М-студіо» сподівається, що приховувати від громади міста владі нема що.

Наразі в Мукачеві триває реконструкція скверу по вулиці Олександра Духновича, поблизу готелю Інтурист. Як зазначають в управлінні міського господарства, договір було заключено з підрядною організацією ТзОВ “КМЗ” на виконання робіт на загальну суму 5 млн. 193 тис. гривень.

Хотілось би вірити, що до затягування відповідей на запити причетний не мер міста, а це, напевно, підводить його хтось із підлеглих.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =